Push Framework (2.2.5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: default
lv: noklusējums

en: Label
lv: Etiķete

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Active
lv: Aktīvs

en: General
lv: Galvenie

en: Display modes
lv: Attēlojumu režīmi
