Push Framework (2.2.6) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Active
gu: સક્રિય

en: General
gu: સામાન્ય
