Push Framework (2.2.6) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: default
kk: әдепкі

en: Label
kk: Атауы

en: Active
kk: Белсенді

en: General
kk: Басты
