Push Framework (2.2.8) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: default
tr: öntanımlı

en: Label
tr: Etiket

en: Teaser
tr: Özet

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Active
tr: Etkin

en: General
tr: Genel

en: Channel
tr: Kanal

en: Display modes
tr: Görünüm modları
