Push Framework (2.2.9) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: default
uk: замовчування

en: Label
uk: Мітка

en: Teaser
uk: Анонс

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Active
uk: Активно

en: General
uk: Загальне

en: Channel
uk: Канал

en: Push
uk: Штовхання

en: Display modes
uk: Режими відображення
