Push Framework (2.3.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: default
da: standard

en: Label
da: Etiket

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Content type
da: Indholdstype

en: Active
da: Aktiv

en: General
da: Generelt
