Push Framework (2.3.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: default
ja: デフォルト

en: Label
ja: ラベル

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Active
ja: アクティブ

en: General
ja: 全般

en: Channel
ja: チャンネル

en: Display modes
ja: ディスプレイモード
