Push Framework (2.3.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: default
et: vaikimisi

en: Label
et: Nimetus

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Active
et: Aktiivne

en: General
et: Üldine

en: Display modes
et: Kuvarežiimid
