Push Framework (2.3.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: default
hi: तयशुदा

en: Label
hi: लेबल

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Active
hi: सक्रिय

en: General
hi: सामान्य
