Push Framework (2.3.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: default
mr: मुलभूत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Active
mr: सक्रिय

en: General
mr: साधारण

en: Display modes
mr: दर्शनी अवस्था
