Push Framework (2.3.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: default
he: ברירת מחדל

en: Label
he: תווית

en: Teaser
he: תקציר

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Active
he: פעיל

en: General
he: כללי

en: Display modes
he: מצבי תצוגה
