Push Framework (2.3.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Label
ku: پێناس

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Active
ku: چالاکە

en: General
ku: گشتی
