Push Framework (2.3.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Label
my: အညွန်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား
