Push Framework (2.3.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Label
fa: برچسب

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Active
fa: فعال

en: General
fa: عمومی

en: Display modes
fa: حالت‌های نمایشی
