Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Message
bn: বার্তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে
