Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Owner
ca: Propietari

en: Configuration
ca: Configuració

en: Sort by
ca: Ordena per

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Apply
ca: Aplica

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Send Message
ca: Envia el missatge

en: Sent status
ca: Estat de l'enviament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre

en: Language Code
ca: Codi de llengua
