Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.

en: Apply
cy: Ceisio

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
