Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Target
el: Στόχος

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
