Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Token
he: אסימון

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Apply
he: החל

en: Language code
he: קוד השפה

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Sent status
he: מצב משלוח

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
