Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Configuration
hr: Postavke

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
