Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Target
lv: Mērķis

en: Send Message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: Sent status
lv: Nosūtīšanas status

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
