Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Language code
mn: Хэлний код
