Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
