Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Message
sr: Порука

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
