Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Language
tr: Dil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Token
tr: Simge

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: Apply
tr: Uygula

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Target
tr: Hedef

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Language Code
tr: Dil Kodu
