Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
