Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Language code
nl: Taalcode

en: About
nl: Over

en: Target
nl: Doel

en: Send Message
nl: Verstuur dit bericht

en: Sent status
nl: Verzendstatus

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Push Notifications
nl: Pushmeldingen

en: Language Code
nl: Taalcode

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.
