Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
