Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
