Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг
