Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Author
cs: Autor

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Changed
cs: Změněno
