Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Changed
th: เปลี่ยน
