Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Token
fi: Muuttuja

en: Changed
fi: Muuttunut
