Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Message
ht: Mesaj

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje
