Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Updated
ka: განახლებულია
