Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: View
kk: Қарау
