Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: View
mn: Харах
