Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Author
nl: Auteur

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Push Notifications
nl: Pushmeldingen
