Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Edit
fa: تدوین

en: Message
fa: پیغام

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: Token
fa: توکن

en: Changed
fa: تغییر یافته
