Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
