Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Token
tr: Simge

en: Changed
tr: Değişti
