Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: View
af: Wys
