Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত
