Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: View
bs: Pregled
