Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Changed
ca: Canviat
