Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Author
da: Forfatter

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Token
da: Symbol

en: Changed
da: Ændret
