Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Type
de: Typ

en: Author
de: Autor

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Message
de: Benachrichtigung

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Changed
de: Geändert

en: Push Notifications
de: Push-Benachrichtigungen

en: Token Type
de: Token-Typ
