Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Changed
el: Τροποποιημένο
