Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Changed
et: Muudetud
