Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Token
he: אסימון

en: Changed
he: השתנה
